Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BAHADIR ŞİRKETLER TOPLULUĞU TİCARİ FAALİYETİNE İLK OLARAK 1974 YILINDA OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE BAŞLAMIŞTIR.

TÜRKİYE 1968 YILINDA TOFAŞ IN KURULMASI İLE BİRLİKTE YERLİ OTOMOBİL ÜRETİMİNDE ÇIĞIR ATLAMIŞTIR. RAHMETLİ VEHBİ KOÇ UN EN BÜYÜK HAYALİ ÜRETMİŞ OLDUĞU OTOMOBİLLERİN YEDEK PARÇALARININ EN UCRA KASABADA DAHİ BULUNABİLİR OLMASAYDI. İŞTE BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA VEHBİ KOÇ UN TEŞVİKLERİ İLE SEKTÖRE GİREN BAHADIR OTOMOTİV KISA SÜREDE ÜSTÜN BAŞARILAR ELDE ETMİŞTİR. ŞİRKETİMİZİN GİRİŞİMCİ RUHU ASLA BUNUNLA YETİNMEMİŞ, 1997 YILINDA OTOMOBİL SERVİSCİLİĞİ, 2003 YILINDA PİRELLİ LASTİKLERİ İÇ ANADOLU BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ İŞLERİNEDE BAŞLAMIŞTIR.ŞİRKET BÜNYEMİZDE BUNLARIN DIŞINDA İKİ ADET PAZARLAMA ŞİRKETMİZ BULUNMAKTADIR.

HIZLA SANAYİLEŞMEYE ÇALIŞAN ÜLKEMİZE AYNI SÜRATLE AYAK UYDURAN ŞİRKETİMİZ 2001 YILINDA ANKARA DA MADENİ YAĞ VE ANTİFİRİZ FABRİKASI KURARARK SANAYİCİLİĞE ADIM ATMIŞTIR. QLUK MARKASI İLE ÇOK KISA SÜREDE DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMALARI YAPMIŞ VE DAĞITIM AĞINI OLUŞTURMUŞTUR. MADENİ YAĞIN YANINDA 2009 YILINDA AEROSOL ÜRETİM TESİSİNE BAŞLAMIŞ OLUP, ÜRÜN GAMINI GENİŞLETMİŞ AYNI ZAMANDA FİRMALARIN AEROSOL, MADENİ YAĞ, ANTİFİRİZ ÜRÜNLERİNDE  ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYI AMAÇLAMIŞTIR.

2013 YILINDA KIRIKKALE TEŞVİKTE 5. BÖLGE OLMASI İTİBARİ İLE YENİ FABRİKAMIZDA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

4.500 METREKARE KAPALI, 4.000 METREKARE AÇIK OLMAK ÜZERE TOPLAM 8.500 METREKARE ALANDA FAALİYETTE BULUNMAKTADIR.

ÜRETTİĞİ ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ AÇISINDAN ALANINDA TÜRKİYE DE TEKTİR. ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİN BELLİ BAŞLILARI MOTOR YAĞLARI, ENDÜSTRİYEL YAĞLAR,DİŞLİ YAĞLARI,TRANSMİSYON YAĞLARI,RADYATÖR ANTİFİRİZİ,FREN BALATA TEMİZLEME SPREYİ,SPREY BOYA,PAS SÖKÜCÜ SPREY,KALIP AYIRICI,GAZALTI KAYNAK SPREYİ,SİLİKON, POLİÜRETAN KÖPÜK,MASTİK VE GAZLI KUTUDUR.

GELİŞİMİNİ HIZLA SÜRDÜREN ŞİRKETMİZ 4 BÖLGEDE (ADANA, ANTEP, İZMİR VE İSTANBUL) DA SATIŞ EKİBİ İLE BİRLİKTE ÇEVRE İLLERİDE KAPSAYAN PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.
 

SÜREKLİ YENİ YATIRIMLAR YAPARAK  ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN ŞİRKETİMİZ GELECEK YILLAR DA SEKTÖRDE KALICI VE IŞIK TUTUCU OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.